Vitality propušta Blast Pro Series u Moskvi

Vitality propušta Blast Pro Series u Moskvi

Vitality je pre par dana iznenadio osve svoje fanove, kada su objavili vest da NBK više neće biti njhov igrač,a samo par dana nakon toga još jednom su razočarali iste. S’ obzirom da Vitality nije uspeo da pronađe i prijavi petog igrača, propustiće Blast Pro Series u Mosvki ovog vikenda, a na njihovo mesto ući će Avangar i Forzee, koji su trebali da odigraju poslednji kvalifikacioni meč.

Iako je Blast Pro pokušao da dovede CR4ZY umesto Vitality-a, naša ekipa je odlučila da odbije taj poziv, pošto su već najavili učepšće na Arctic Invitationalu istog vikenda. Naša ekipa će se na tom turniru takmičiti sa još 3 ekipe za nagradni fond od $100,000.

Što se tiče Francuza, oni će u narednih par dana pokušati da dovedu Kioshimu, ili Shoxa, koji se istog vikenda raszišao sa rivalima, ekipom G2.

Related Articles